Survivor şampiyonu Adem Kılıçcı Acun Ilıcalı’ya neden kırgın olduğunu açıkladı.. Yunus Emre ve Aleyna arasında geçen diyalog bölüme damgasını vurdu


Survivor 2018 şampiyonu Adem Kılıçcı, 2022 Survivor All Star’ın büyük finalinde yaşadıklarını ve Acun Ilıcalı’ya olan kırgınlığını ilk kez açıkladı. Adem, katıldığı ‘Katarsis’ programında, Survivor deneyimi ve yarışma sonrası yaşadıkları hakkında samimi itiraflarda bulundu. Bu sezon ‘All Star’ formatında ekranlarda olan Survivor’da daha önce üç kez mücadele eden ve 2018’de Nagihan Karadere’ye karşı şampiyonluk kupasını kaldıran eski milli boksör Adem Kılıçcı, ‘Katarsis’ programına konuk oldu.

Adem, Survivor’da bir kez ikinci olduktan sonra 2018’de şampiyonluğu elde etmiş ve 2022 All Star sezonunda tekrar ikinci olarak dikkatleri üzerine çekmişti. Adem, “Nisa’nın şampiyon olmasına sevindim. Kendime bir ikincilik yazsam, böyle bir ikincilik yazamam. Nisa’nın şampiyon olmasını isterdim” dedi.

Adem, Acun Ilıcalı’ya duyduğu saygıyı dile getirirken, bir projeye ilişkin yaşadığı hayal kırıklığını ve kırgınlığını da anlattı. Acun Ilıcalı’nın kendisine inanmaması ve destek vermemesi, Adem’i derinden etkilemiş.

Çok, seviyorum gerçekten. Ancak kırgınım biraz. Hayallerini gerçekleştirmiş biri Acun abi. Büyük bir rol model. Zamanında ona ‘yapamazsın’ dediklerinde başarmış birisi. Ben ona projemi (Türkiye’nin en büyük dövüş projesi diye bahsediyor) anlattığımda inanmadı ve ‘Batacaksın, paranı ziyan edeceksin’ dedi. Acun abinin kafa devamlı Survivor’da. Projemden bahsediyorum, mevzuyu kapatmaya çalışıyor. ‘Ben senden bir şey istemiyorum. Anlatayım, bir dinle’ diyorum. ‘Hayallerini gerçekleştirmiş bir adamsın, sen yapma bari’ dedim. O anlamda kırgınım. Bu sene Survivor’a gitmeme sebeplerimden biri de bu. En azından bana bir umut verebilirdi. ‘İnşallah Adem, yapacaksın. Ben sana inanıyorum ama dikkatli ol. Bir şey olursa da bana haber ver’ diyebilirdi. Hiç umursamadı.

Adem, programda eski Survivor yarışmacıları hakkında da çarpıcı yorumlarda bulundu. Özellikle Turabi Çamkıran için “Nagihan’ın erkeği” ifadesini kullanırken, diğer yarışmacılar hakkında da kısa ve net yorumlar yaptı.

Nagihan: Şampiyon olsun da kurtulsak.
Atakan: Diablo.
Turabi: Nagihan’ın erkeği.
Sema: Dengesiz ama sevecen.
Ogeday: Biraz daha gelişmesi lazım.
Sabriye: Patavatsız.
Batuhan: Çok bilen.

YUNUS EMRE’DEN ALEYNA’YA ‘BERİA’ YORUMU

Survivor All Star’ın son bölümünde, yarışmacılar arasındaki ilişkiler ve rekabet kadar, yaşanan diyaloglar da gündem oluşturuyor. Yunus Emre’nin eşinin konuşmasını istemediği Aleyna ile iletişimi koparmadı. Son bölümde Yunus Emre’nin Aleyna’nın arkasından dediği cümle ise dikkat çekti.

Yunus Emre’nin eşi Beria, kocasının Survivor’da Aleyna ile olan yakın ilişkisini fark edince, bir uyarıda bulunmuştu. Bu uyarıya rağmen Yunus Emre’nin Aleyna’ya olan yakınlığını devam ettirmesi ve eleme sırasında yaptığı yorumlar, izleyiciler arasında farklı yorumlara neden oldu.

Eleme düellosuna çıkan Aleyna’ya, Yunus Emre’nin “Beria havalimanında seni bekliyor” demesi ekran başındakileri şaşkına çevirdi. Bu sözler, Yunus Emre’nin eşi Beria’nın, Survivor’daki bu yakınlık hakkındaki düşüncelerini de gündeme getirdi. Daha önce eşi Beria tarafından uyarılan Yunus Emre’nin, Aleyna ile olan yakınlığını sürdürmesi ve bu tür bir yorumda bulunması merak konusu oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x