Coinbase ve Binance’dan Bu 5 Altcoin İçin Listeleme Kararı!

Kripto para piyasası konsolide olduktan sonra yeniden yükseliş ivmesi gösteriyor. Bu pozitif piyasa ortamında kripto borsaları müşterilerine daha iyi hizmet vermek için listelerini gözden geçiriyor. Coinbase International Exchange, 3 altcoin için vadeli işlemlerde listeleme kararı aldı. Ayrıca Binance, Bitcoin ve 2 altcoin için JPY paritelerini ekleyeceğini açıkladı.

Coinbase, BLUR, SEI ve SUI için vadeli işlem sözleşmesi başlatıyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, son zamanlarda borsalar listelemelerine tüm hızıyla devam ediyor. Son bir gelişmede, önde gelen kripto borsası Coinbase’in vadeli işlemler hizmeti verdiği platformu Coinbase International, üç yeni altcoin’i listesine ekleyeceğini duyurdu. Bu bağlamda borsa şu açıklamayı yaptı:

CoinbaseIntExch, Coinbase International Exchange ve Coinbase Advanced’de Blur (BLUR), Sei (SEI) ve Uniswap (UNI) sürekli vadeli sözleşmeleri için destek ekleyecektir. BLUR-PERP, SEI-PERP ve UNI-PERP piyasalarımızın açılışı 14 MAR 2024 tarihinde TSİ: 13’de veya sonrasında başlayacaktır.

Binance, Bitcoin ve bu 2 altcoin için YEN paritelerini ekleyecek

Bu arada, dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, platformuna Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Binance Coin (BNB) için yeni işlem pariteleri eklediğini duyurdu. Kullanıcıların artık bu büyük kripto paraları Japon para birimi (JPY) karşı alıp satma olanağı olacak. Resmi duyuruya göre Binance, BNB/JPY, BTC/JPY ve ETH/JPY işlem paritelerini alım satımını 12 Mart günü saat TSİ:11:00’da açacak. Borsa, bu hamlenin Binance Spot’ta sunulan alım satım seçenekleri listesini genişletmek olduğunu belirtti. Ayrıca, amacın kullanıcının alım satım deneyimini geliştirmek olduğunu kaydetti.

Binance, JPY spot alım satım paritelerini lansmanını kutlamak için 12 Mart 2024 TSİ 11:00’dan itibaren tüm JPY spot alım satım pariteleri için sıfır ücretli bir alım satım promosyonu başlatacak. Böylece, tüm kullanıcılar bir JPY spot alım satım paritesinde sıfır maker ve taker ücretinden yararlanacak. Promosyon dönemi 12 Mart – 11 Nisan 2024 tarihleri arasında geçerli olacak.

Binance’ın yerel tokeni zirvelere yelken açtı

Yeni listeler, en büyük kriptolar olan BTC, ETH ve BNB’nin artan talebini ve benimsenmesini yansıtıyor. BTC, geçtiğimiz günlerde Coinbase kripto borsasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.210 dolara ulaştı. Bu yazı sırasında ise BTC son 24 saatte %0,59 artışla 67.741 dolara yükseldi. Binance’in yerel kripto varlığı olan BNB, bugünkü işlem seansında 457 dolara ulaşarak yeni zirveleri gördü. Bu yazı sırasında BNB son 24 saatte %7,7 artışla 457,7 dolardan el değiştiriyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x